Cukiernia Słodki Słowik - Kraków

O cukiernii

Poznajmy się

Cukiernia słodki słowik powstała w 2012 roku w Krakowie

Cukiernia Słowik jest rodzinną firmą, która oferuje klientom to co, najlepsze.

Kocham wypieki i otwarcie przyznaję, że jestem dumny z naszej cukierni. Jej istnienie to efekt spotkania w moim życiu dwóch znakomitych mistrzów cukiernictwa - to właśnie oni zarazili mnie swoją pasją do cukiernictwa a ja chcę się nią podzielić z Wami. Nasze motto "spełniamy słodkie marzenia" znajduje odzwierciedlenie w każdym najdrobniejszym szczególe naszej pracy.

Już od 2012 r przygotowujemy słodkie wypieki na przyjęcia weselne komunijne i imprezy okolicznościowe

Dokładamy wszelkich starań i dbamy o estetyczne wykonania. Jesteśmy otwarci na propozycję i sugestię klientów.

Smak oraz dekoracje można modyfikować wedle Państwa życzenia i preferencji. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie

Polecają nas

Z całego serca polecam, wyśmienite torty, idealna obsługa, nieprawdopodobna dbałość o klienta. Super , polecam. Pracownia cukiernicza powinna mieć pierwsze miejsce w Krakowie.

‐ Jola (27 stycznia 2017)

Z całego serca polecamy! Tort weselny w mgnieniu oka zniknął z talerzyków gości, obsługa fachowa, bezproblemowa dostawa i cudowne wykonanie za równo smakowe jak i wizualne tortu. 100 % profesjonalizmu :)

‐ Izabela i Marcin (31 sierpnia 2015)

Po raz kolejny zamówiłam tort za każdym razem inny i za każdym razem pyszny polecam tę cukiernię a, jej właściciel to mistrz cukierniczy całą gębą. Torty są zawsze eleganckie, pyszne i cudnie udekorowane . Polecam tę pracownię bardzo.

‐ teresa (14 maja 2014)

Fantastyczna i fachowa obsługa. Do wypieków Pana Słowika powinno być dodawane ostrzeżenie że można się od nich uzależnić:) Polecam z całego serca

‐ Edyta (28 kwietnia 2015)

Gorąco polecam cukiernię! Tort i ciasta na moim weselu były po prostu przepyszne! Goście nie mogli się nachwalić. Pełen profesjonalizm!

‐ Agata (20 marca 2015)

Od 4 lat współpracujemy z radiem RMF FM

Nasza współpraca zaczęła się od polecenia przez naszego stałego klienta. Bierzemy udział w corocznej akcji na dzień NIEPODLEGŁOŚCI. W naszej pracowni na tą okazję powstają słynne niepodległościówki oraz torty na dzień flagi.